zamknij
Nasz portal stosuje pliki cookies w celach świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie oraz w celach statystycznych i reklamowych. Konfigurację obsługi plików cookies możecie Państwo znaleźć w ustawieniach swojej przeglądarki.

Przedstawiamy Wam nowatorski projekt na polskim rynku.

Nowa twarz wymiennej biżuterii. Do dzisiaj gromadziłaś gotową biżuterię, a my proponujemy kolekcjonowanie i kreowanie własnych kompozycji.

Nasz projekt to pierścionki (wkrótce zawieszki do łańcuszków oraz kolczyki) z wymiennymi elementami. Podstawą pierścionka jest zawsze obrączka. Do odpowiednio dobranej obrączki w łatwy sposób dołączasz ozdobne elementy.

Dołączając do obrączki oprawione kamienie lub perły (Topy), tworzysz podstawową wersję pierścionka.
 

Oprócz Topów możesz rozbudować każdy z pierścionków, dołączając dodatkowe elementy o różnych wielkościach i kształtach. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe podkładki wykonane z akrylu oraz eleganckie wykonane ze srebra.

 

Dodatkowym elementem zdobiącym nasz wyrób są srebrne nakładki. To one nadają indywidualnych charakter. W naszej ofercie można znaleźć czystą formę o geometrycznych kształtach lub ażurowe nakładki inspirowane przyrodą i folklorem.

 

W związku z różnorodnością elementów możesz wykreować biżuterię odpowiadającą Twojemu indywidualnemu stylowi.

Co nas wyróżnia?

  • tworzymy własne, autorskie projekty (główny projektant: Katarzyna Łuć),
  • wyroby są wytwarzane własnoręcznie przez autorów projektu,
  • używamy kamieni Swarovskiego oraz pereł Swarovskiego,
  • srebro 925.